Business contacten

We hebben een groot internationaal netwerk opgebouwd. Je vindt onze producten in meer dan 75 landen en in wereldsteden als New York, Parijs, Moskou, Tokio en Londen.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ons hoofdkantoor.

Onze agenten spreken de taal, kennen jouw land, cultuur en markt en zijn professionele en gewaardeerde ambassadeurs voor Silk-ka. Neem contact op met je dichtstbijzijnde agent voor meer informatie.

 

 

Business contacten Benelux

 

Benelux

Esther Croijmans
esther@silk-ka.com 
+31 (0)6 22494635

Benelux

Mark Zwiers
mark@silk-ka.com 
+31 (0)6 51688798

Benelux

Jasmijn Wilms
jasmijn@silk-ka.com 
+31 (0)6 86828888

 

 

 

Business contacten Europa

 

Italië

Stefano Formigli
Stefano.formigli@black015.it 
+39 347 32 52 866

Duitsland Zuiden - Oosten

Christof Schuhmann
Christof@silk-ka.com 
+49 179 10 97 933

Frankrijk

Olivier Minini
info@green-bbl.com 
+33 (0) 7 81 85 21 32

Spanje en Portugal

Manuel Soucheiron
manuel@soucheiron.es 
+34 931 188 795

Zweden

Helena Kolhäger
info@kolhager.se 
+46(0)706526195

Verenigd Koninkrijk

Paul Francis
paul.francis@silk-ka.com 
+44 (0) 7795 536574

Duitsland Noorden - Westen

John Vehof
john@silk-ka.com 
+31 (0)6 1393 5594

Oostenrijk

Christof Schuhmann
christof@silk-ka.com 
+49 179 10 97 933

Zwitserland

Markus Beck
markus.beck@beckag.ch 
+41 41 259 12 12

Noorwegen

Camilla Kolbræk Hivand
camilla@nordiskeelementer.no 
+47 93451297